Yasal Uyarı

warning

Yasal Uyarı Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi web sayfası, içeriği sadece ziyaretçilerimizi sağlıkları hakkında bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir tedavi sağlama amacı ile yayınlanmamıştır. Buradaki bilgilerin hekim muayenesi ve tavsiye sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamayacağını hatırlanmalıdır.

Bilgilerin yanlış anlaşılması veya hekim bilgilendirilmezi olmaksızın kullanımından doğacak mağduriyetten, Merkezimizsorumlu değildir. Web sitemizin tüm hazırlığı ve düzenli güncellenmesi titizlik ve hassasiyetle gerçekleştiriliyor olsa da, site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve siteden verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.

Bilgilerde belirtilen anlatımlar, örnekler ve detaylar açıkça belirtilmediği takdirde Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin resmi görüşleri olarak kabul edilmemelidir.

Sayfamızdaki bilgiler tamamen destek sitelerinden kitap ve dergi gibi açık bilgi edinilebilir belgelerden temin edilmiştir.Bilgilerin düzenlenmesi ve yayınlanabilir hale getirilmesi tamamen Esdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine aittir.Sayfamızda yayınlanan bilgileri, belgeleri ve medya görüntülerini (resim ve videolar) farklı sayfalarda yayınlamak için lütfen bilgi@esdent.com.tr adresinden bizim ile iletişime geçiniz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.