Diş Hekimi

Diş hekimi kadromuz ile tüm diş tedavilerinde başarılı sonuçlar almaktayız. Malatya özel diş doktoru arayışında olanlar için alanında uzmanlaşmış tüm yeni diş tedavisi metotlarını uygulayabilen hekim kadromuz ile Malatyalı hemşehrilerimize hizmet vermekteyiz.

Malatya diş hekimi kadromuz ağız ve diş sağlığı tedavisi konusunda alanında en iyi hekimlerden seçilmiştir. Diş doktoru Malatya ilimizde hizmet veren özel diş merkezimizde tüm ağız ve diş sağlığı sorunlarını tedavi etmekteyiz. Malatya diş hekimi tavsiye listelerinde yer alarak hastalarımızda %98 başarıyı yakalamaktayız. Malatya en iyi diş hekimi listelerinde yer alan diş hekimi kadromuz ile sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Ayrıca malatya estetik diş hekimi alanında da başarılı ve en iyi diş hekimleri ile çalışmaktayız. Malatya diş hekimlerimiz;

Dt. Kemal Kutlutürk

malatya diş hekimi kemal kutlutürk

Malatya diş hekimi Kemal Kutlutürk 34 yıllık meslek hayatında ağız ve diş sağlığı alanında her zaman en iyi diş hekimi olmayı hedeflemiştir. Diş hekimliği alanında yenilikleri ve güncellemeleri sıklıkla takip etmektedir.

Dt. Mert Can Kutlutürk

diş hekimi mert can kutlutürk malatya

Diş hekimi Mert Can Kutlutürk  babası Dt. Kemal Kutlutürk’ün tecrübelerinden faydalanarak alanında kısa zamanda kendini geliştirmiştir. Özellikle implant alanında sahip olduğu başarılı bilgileri hastalarına uygulamaktadır. Diş hekimliği alanında daha iyi tedaviler uygulayabilmek, sağlık turizmi konusunda Malatya iline büyük katkılar sağlamak için İngiltere’ye gitmiştir.

Dt. Nilüfer Özdoğan

nilüfer özdogan malatya diş hekimi

Malatya diş hekimi Dt. Nilüfer Özdoğan 19 yıldır doğmuş olduğu memleketi Malatya’da mesleğini icra etmektedir. Özellikle Pedodonti Çocuk Diş Sağlığı alanında ufaklıkların çok sevdiği diş hekimlerinden biridir.

 

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.