Dt. Kemal Kutlutürk

3

Dt. KEMAL KUTLUTÜRK

Diş Hekimi Kemal KUTLUTÜRK 32 yıllık meslek hayatında mesleğinde hep en iyi olmayı hedeflemiştir. Bundan dolayı Diş Hekimliğindeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri günü gününe takip etmektedir.

Meslek içi eğitim kapsamında onlarca yurt içi ve yurt dışı eğitim seminerlerine katılmıştır. Diş hekimliği mesleğinde Malatya’da yeniliklerin öncülüğünü yapmaya çalışmıştır.

2002 yılında başladığı implant uygulamalarında hastalarının kullanımına sunduğu binlerce başarılı implant (%98 başarı)bulunmaktadır.

Bunun yanında yerel ve ulusal televizyon kanallarında (ER TV, Türkiyem TV, Ufuk TV, Show Max, TGRT Euro, Cem TV) Diş hekimliği ile ilgili bilgilendirme programlarına katılmıştır     Kliniğimizin şu an ki hedefi sağlık turizmi alanında kaliteli hizmeti en kısa sürede vererek Malatyayı bu konuda öncelikli şehirlerarasına katmaktır. Bununla ilgili yurt dışı girişimlerimizi başlatmış bulunmaktayız.

1985 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum. 1989’dan beri Malatyada diş hekimliği yapmaktayım.

2006 yılından beri  Özel ES-DENT  Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak kurumsal kimliğimiz ile  hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.