Malatya Zirkonyum Diş Ömrü Ne kadar?

malatya zirkon diş

Zamanımızda insanlar yaşamlarında ağız ve diş sağlığına bir hayli önem vermektedir. Gerek sağlık sorunları gerekse estetik kaygılarından dolayı yeni diş tedavileri oldukça sık tercih edilmektedir. Dişler gün içinde ve uzun vadede tüketilen yiyecek ve içeceklerden dolayı sıklıkla renk değişimlerine uğruyor. Diş beyazlatma yöntemlerinin de cevap vermediği durumlarda estetik diş tedavilerinden olan zirkonyum tercih ediliyor. Peki, günümüzün en çok tercih edilen Malatya zirkonyum diş ömrü ne kadar? Zirkonyum çok kaliteli ve en sağlam maddedir. Bu özelliğinden sonra hastanın diş bakımına önem vermesi ile çok uzun yıllar kullanılabilen ve ortalama 10 yıl bir süre konforlu şekilde kullanım sunmaktadır.

Zirkon Diş Avantajları

Zirkon diş yapısı gereği çok sağlam ve dayanıklıdır. Ağız ve diş tedavilerinde kullanılması oldukça etkili çözümlere yardım eder. Estetik görünümü açısından zirkon diş bir çok avantajı da beraberinde getirir. Dişlerde soğuk ve sıcak tüketimlerinde oluşan hassasiyet zirkonyum dişlerle son bulur. Kaliteli bir madde olmasından dolayı bir çok hasta için uygun bir seçenektir. Ayrıca dişlerde renk değişikliğine neden olan çay ve kahve alışkanlığına sahip hastalar için oldukça idealdir. Malatya zirkonyum uygulamamız ile oluşacak renk değişiklileri asla oluşmaz. Düzenli bir kullanımla birlikte çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek bir tedavidir. üstelik doğal görüntüsü ile diğer porselen dişlere göre daha doğal bir görüntü sunmaktadır.

Zirkonyum diş tedavisi alanında uzman diş hekimleri tarafından uygulanmalıdır. Zirkon diş ömrü ne kadardır sorusu ise bu noktada önemli olmaktadır. Zirkon dişler iyi tedavi işleminden sonra uzun süre kullanılabilir. Esdent Diş Merkezi uzman diş hekimlerimiz sizler için en uygun tedavi planını çıkararak kalitli bir hizmet sunmaktadır.

 

Zirkonyum Diş Fiyatları

Malatya zirkonyum diş fiyatları sorunuza da cevap vermek istiyoruz. Öncelikle diş tedavisi fiyatları farklı faktörlere göre değişkenlik gösterir. Her diş tedavisi kişiye özel bir durumdur. Bu nedenle uygulanan tedavi, malzemenin kalitesi, yapılan diş sayısı, ekstra diş tedavileri ücretleri etkilemektedir. Bu nedenle zirkonyum diş fiyatları hakkında en doğru cevabı diş muayenimizden sonra alabilirsiniz.

 

 

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.