Malatya implant çözümleri

İmplant son yılların en popüler diş tedavilerinden biridir. Eksik bir veya birden fazla dişin yerini yapay diş kökleri ile doldurarak doğal diş fonksiyonlarına en yakın tedavi çözümüdür. İmplant tedavisi estetik açıdan muazzam bir görüntü sağlarken doğal diş yapısına yakın olduğu için ağız içinde yabancı madde varmış hissi uyandırmaz.

İmplant çözümü ile birlikte kişi her istediğini yeme buna bağlı sağlıklı beslenme durumunu sağlamış olur. Ağız ve diş sağlığının genel sağlık üzerindeki etkileri beslenme ihtiyacımızın ilk olarak ağız ve dişlerden başlaması durumu ile doğru orantılıdır. Eksik diş boşlukları, çürük gibi olumsuz durumlar beslenmeyi doğrudan olumsuz olarak etkiler. Böylelikle sağlıksız ve eksik beslenme ile birlikte bağışıklık sistemi, yiyecekleri tam çiğnemeden yutma, metabolizmanın yavaşlaması gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalınır.

Malatya implant tedavi merkezi

Malatya implant tedavi merkezimizde siz değerli hastalarımız için planlanan tüm tedavilerimizi alanında uzman, tecrübe sahibi diş hekimlerimiz büyük bir titizlikle ve estetik açıdan uygulama sureti ile gerçekleştirir. Malatya ilimizin en tecrübeli diş hekimlerimiz ile her hasta için ayrı bir özen, samimi yaklaşım ile estetik görüntü kazandırarak basit tedavileri bile başarı ile sonlandır maktadır.

Özel durumu olan, engelli ve ileri derecede diş hekimi fobisi olan hastalarımıza anestezi uzmanımız ile sedasyon uyutma tekniği ile acısız ve hissetmeden tedavi seçeneği de uygulamaktayız.

Malatya ve civar illerinden gelen hastalarımıza kusursuz ve tam hijyenik koşullarda hizmet veren kliniğimiz kendinizi değerli hissetmeniz açısından özenli bir tedavi sunar.

Yeni bir uygulama olan 3 günde implant ve protez seçeneği ile estetik görüntünüze kısa sürede kavuşmanızı sağlamaktayız. Son dönemlerin en çok tercih edilen Gülüş tasarımı içinde hekimlerimizden randevu talep edebilirsiniz.

Malatya implant tedavisinde neden bizi tercih etmelisiniz ?

Malatya’nın en tecrübeli hekimlerinden oluşan Esdent Ağız Diş Sağlığı Merkezimizde uygulanan tüm tedavilerimiz son teknolojik alet ve araçlar, alanında eğitim ve uzmanlık almış hekimler, hijyenik üniteler, güler yüzlü ve samimi hekim ve personellerimiz ile size garantili tedavi seçenekleri sunmaktayız.

Hasta memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile her geçen gün farklı tedavilerde başarı oranlarımızı bir önceki duruma göre daha iyi seviyelere ulaştırmaktayız. Ayrıca sağlık turizm ile yurt dışındaki vatandaşlarımıza da hizmet vererek ulusal çapta tedavi sunmaktayız.

Diş Kliniği Giriş ve Randevu hattı Bölümü

Malatya Esdent olarak siz değerli hastalarımıza en kusursuz hizmeti vermek için 7/24 randevu hattı ve müşteri temsilcilerimiz ile size değer vermekteyiz. Online randevu, iletişim numaralarımız ile randevu oluşturma gibi seçenekler ile siz değerli hastalarımıza günün her anında hizmet vermekteyiz.

giriş bölümü

Hasta ve Misafir Bekleme Salonu

Tedavi merkezimizde randevu saatinizi beklerken siz değerli hastalarımızın konforu da düşünülerek tasarlanmıştır. Sizi karşılarken güler yüzlü alanında eğitimli personellerimiz ile Malatya halkımıza hizmet sunmaktayız. Hastalarımız için en iyisini düşünerek planlama yapmakta en uygun tedavi seçeneğini sunmaktayız.

bekleme salonumuzbekleme salonu üst kat

Çocuk Pedodonti Ünitesi

Küçük hastalarımız için alanında uzman pedodonti uzmanımız ile diş tedavilerini bir eğlenceye dönüştürüyor küçük yaşta diş hekimi korkusunu yenmelerini sağlıyoruz. Kendilerini hazır hissedene kadar boyama kitapları ile zaman geçirebildikleri gibi kliniği bir eğlence merkezine dönüştürmelerine izin veriyoruz. Hastamızın yaş durumuna göre kullanacağımız tüm alet ve gereçleri sihirli bir dünyadan gelmiş kahramanlar olduğunu anlatarak sorunsuz ve kısa sürede tedavilerimizi sonlandırmak tayız.

çocuk ünitemiz

Amaliyathane

Tedavi merkezimizde bulunan cerrahi operasyonları yaptığımız ameliyathane en yeni teknolojik araç ve gereçler ile donatılmıştır. Ameliyathanemiz tam hijyenik ve steril olarak hizmet vermekte tüm koşullar sağlanmaktadır. İmplant, diş eti, yumuşak doku, diş ve çene ile alakalı tüm cerrahi girişimlerimiz mevcuttur.

ameliyat odası

Diğer Ünitelerimiz

Her diş hekimlerimiz için ayrı olarak olarak tam donanımlı odalar oluşturarak hasta hekim ilişkisinin daha samimi bir şekilde güven dolu korkulardan arındırılmış bir tedavi sağlanması için planladık. Merkezimizin ikinci katında yer alan ünitelerimizde tüm tedavi seçeneklerimiz uygulanmaktadır.

diş ünitesi polikinlik ünitesi diş bölümü diş sağlık bölümü

Malatya implant fiyatları

Malatya implant uygulamaları belirli bir fiyat aralığında olup farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Günümüzün en popüler diş tedavilerinden olan implant çözümü beş yıl önceye nazaran daha hesaplı hale gelmiştir.

Malatya implant fiyatları değişkenlik gösterir bunun ana nedeni implantın kalitelisi, diş hekiminin yüksek tecrübesi ile alakalıdır. İmplant tedavisinde kullanılan implantın kalitesi tedavi sürecinin başarılı olması ile yakından alakalı olduğu gibi diş hekiminin beceri ve tecrübesi de oldukça önemli olmaktadır.

İmplant fiyatlarının değişkenlik göstermesinin ana nedeni döviz kurlarında meydana gelen değişimlerdir. Döviz üzerinden ülkemize girdiği için dövizin arması durumunda fiyatlarda da artış meydana gelmekte bazı zamanlarda tedavi aksaklık göstermektedir.

Ülkemizde implant üretimine dair çalışmalar mevcuttur. fakat yeni bir üretiminin özellikle sağlık sektöründe tam olarak işleyebilmesi neredeyse 10 yıl kadar uzun bir süre ile örtüşür. Yerli implantlar üretildikten sonra deneme süresine girilir bu süre içinde uygulama sonrasında yaşanılacak sorunlar ve tedavilerinin bir çoğunun başarısız olması durumunda firma tarafından her şeye sil baştan yeniden başlanılır. her hangi bir sorun olmadan deneme süresini tamamlayan durumlarda sağlık bakanlığı onayı ile yerli implantlar kullanılmaya başlanılır.

İlimizin en büyük geçim kaynağı olan kayısıcılık ile malatya implant kullanım sayısı doğrudan orantılıdır. Yüksek maliyetli bir tedavi seçeneği olduğu için ödeme planları da bu tedavi seçeneğini kısıtlamaktadır. Malatya implant fiyatları genellikle başlangıçta toplam tutarın yarısına yakını tahsil edilmek kalanının ise eşit taksit seçenekleri ile ödenmesi gibi bir plan oluşturulmak şartı ile düzenlenir.

Malatya implant seçeneği en doğru ve uzun süre sorun yaşanılmadan kullanılacak tedavi modelidir. Geçmişte 35 yıllık implantların oldukça sağlıklı bir şekilde kullanıldığına dair bilgiler mevcuttur. Bu durum göz önüne alındığında malatya implant fiyatları ödemeleri fazlasıyla çıkaracak bir tedavi modelidir. İmplant fiyatları konusunda kliniğim izden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayın +90(422) 325 81 67

Malatya Diş Sağlığı Kliniği Adres: Kavaklıbağ mah Göktuğ sok no:11 Yıldırım iş merkezi 44000 MALATYA

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.