Lamine Porselen

Malatya lamine porselen uygulamasında en iyi merkezlerden biri özel esdent ağız ve diş sağlığı merkezidir. Lamine porselenler renk değişikliklerinin giderilmesi, görüntü ve şekil değişikliği için uygulanır. estetik diş hekimliğinin bir parçasıdır.

Lamine Porselen

estetik diş lamine

Sosyal yaşantınızda dikkat ettiyseniz bir çok kişide mükemmel bir gülüş ve dişler vardır. Estetik diş hekimliği tedavileri ile bu harika gülüşlere sizde sahip olabilirsiniz. Özellikle estetik diş hekimliği konusunda tecrübe kazanmış hekimler sizlerinde gülüşlerini istediğiniz gibi yapabilmektedir. Gülüş tasarımı uygulamasında ön dişleri saran malatya lamine porselen de garantili ve tecrübeli tedavi uygulayan özel esdent sizler ide istediğiniz gülüşlere ve beyaz dişlere sahip olmanızı sağlayabilir. Lamine diş uygulamaları yapılacak ortamlar;

  • ayrık dişlerin birleşmesinde
  • kırık ve aşınmış diş tedavisinde
  • renk ve yapı olarak bozulmuş dolguların düzenlenmesinde
  • çarpışık ve eğri dişlerin düzeltilmesinde

Malatya Lamine Porselen için Neden Bizi Tercih etmelisiniz ?

gülüş tasarımında lamine porselen

Yukarıdaki sebeplerden şikayetçi olan kişiler bu uygulamayı yaptırabilir. Çene bozuklukları, kalem ısırma, diş gıcırdatma,tırnak yeme ve diş eti iltihaplı olan kişilerin önce bu rahatsızlıklarından kurtulmaları gereklidir. Aksi takdirde bu tedavi uygulanamaz. Buna en doğru kararı verecek olan diş hekiminizdir. Malatya lamine porselenler düzgün bir diş ve ağız bakımı ile uzun yıllar kullanılabilir. Diğer adeviz sistemlerden daha kaliteli bir malzeme ile üretildiği için renklenme gibi durumlara daha dayanıklıdır. Ömürlerini uzatmak için tırnak yemek, diş gıcırdatmak ve sert yiyecekler yemekten kaçınmak gerekiyor. Küçük aşındırmaları ile uygulanan kolay bir tedavi şeklidir. İçinde bulunduğumuz zaman teknoloji bakımından durdurulamaz bir gelişme göstermesi diş hekimliğinde devrim niteliğinde büyük başarıları da beraberinde getirmiştir. Bu yeniliğin en büyük modeli malatya lamine porselen uygulamamız olmuştur. Alanında en tecrübeli ve bilgi birikimi olan diş hekimlerimiz ile sizlere lamine porselen uygulamasında en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Ön dişlerde estetik açıdan ortaya çıkmış kötü görünüşü lamine porselen tedavi yöntemi ile çözümleyerek hasta onayı ile tüm tedavilerimizi uygulamaktayız.

Copyright 2006 - 2019 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.