Gülüş Estetiğinde Hangi Uygulamalar Kullanılmaktadır?

Gülüş estetiğinde uyguladığımız işlemler, hastalarımızın temel gereksinimlerine göre şekil almaktadır. Tek bir uygulamaya bağlı kalmayan veya kemik operasyonları ile ilerlemeyen gülüş estetiği tedavilerimiz, hastalarımızın gereksinimleri ve tercihleri doğrultusunda planlanmaktadır. Malatya Gülüş estetiği alanında, en fazla kullandığımız uygulamalar aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

 

  • Dişeti tedavisi için kullanılan gingivektomi uygulaması
  • Bleaching ismi ile bilinen diş beyazlatma uygulamaları
  • Diş implant tedavisi
  • Diş protez tedavisi
  • Porselen lamine uygulamaları
  • Zikronyum kaplama uygulamaları
  • Ortodontik diş teli tedavisi

 

Gülüş Tasarımı uygulamasında ilk olarak ve öncelikle hastanın ağız ve diş temizliği yapılmaktadır. Ağız ve diş temizliği uygulaması esnasında, hastanın diş ve dişetlerinde mevcut olan bütün bakteriler temizlenmektedir. Diş eti iltihabı veya dişeti çekilmesi gibi rahatsızlıklar, diş ve çene kemiklerinin bozulmasına neden olmaktadır.

Dişeti iltihabı ve hastalıkları tedavi edilip giderilmeden, hastalarımızın gülüş estetiği tedavisine başlamamaktayız. Dişetinde bulunan bütün rahatsızlıkların giderilmesi için başlangıçta ilk olarak diş eti tedavisini uygulamaktayız. Dişeti problemleri ve ağız içi hastalıkları tedavi edildikten sonra, hastaların dişlerinde mevcut olan bütün birikinti ve sıkıntıları gidermekteyiz. Diş yüzeyinde yer alan plaklar, katmanlar ve taşların hepsi temizlendikten sonra, diş temizliği uygulamaları sonlandırılır ve diğer tedavilere geçiş yapılır. Diş ve dişetinde bulunan problemlerin giderilmesinden sonra, gülüş estetiği uygulamalarımıza başlamaktayız.

Gülüş tasarımı uygulamasın da her geçen gün gelişen teknolojilerin bizlere sunmuş olduğu olanakları kullanmaktayız. Profesyonelliğimizin yansıması olarak gördüğümüz Malatya gülüş tasarımı tedavilerini uygulamalara devam ediyoruz. Hastalar içinde en mantıklı tercih olacak olan Esdent, her geçen gün kendini geliştirerek, Gülüş tasarımı alanda sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ağız ve diş sağlığının önemini biliyoruz ve bu nedenle hastalarımıza en doğru bilgileri vererek yaşantınızı nasıl geçirmeniz gerektiği konusunda da rehberlik ediyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ve profesyonel tekniklerimizden yararlanmanız için kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.