Estetik Dişlerle 5 Yaş Gençleşin !

Estetik diş ile  5 yaş gençleşmek oldukça mümkün. Kadınların ve erkeklerin daha genç görünmek için estetik ameliyatları bakımlarına tonlarca para harcarken diş hekimlerinin bu sorunu tamamen çözeceği kimsenin aklına gelmez. Güzel estetik bir gülüş karşınızdaki kişilerin sizde fark ettiği ilk şeydir. Güzel bir gülüşe sahip olanlar her zaman daha genç olurlar.

Estetik Diş Tedavileri

esteik dişler

Estetik diş tedavileri içerisinde en sık uygulanan beyazlatma yöntemi parlayan dişlere sahip olmaktır. Klinik ortamda ya da hekim tavsiyesi ile uygulanacak bu yöntemler ile bembeyaz dişlerle estetik gülüş tasarımına sahip olabilirsiniz. Diğer bir uygulama ise lamine porselen tedavisidir.

Beyazlatma sonucu düzeltilemeyen çarpık ve ayrık dişlerde uygulanan lamine porselen dişlerle muhteşem gülüşlere sahip olun. Yaprak porselen adı verilen bu uygulama hekiminiz tarafından size özel olarak tasarlanmaktadır.

Estetik diş tedavisi uygulamasında kalıcı ve sağlam bir uygulama olarak bilinen implant tedavisi ile güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen bu tedavi yöntemi ile harika görünen dişlere sahip olabilirsiniz. Diğer bir uygulama yöntemi ise gülüş tasarımı tekniği olmaktadır.

Uygulanan bu teknik bütün yöntemleri içerdiğinden ayrıca botox gibi estetik işlemleri de içermektedir. Bu sayede her zaman TV kanallarında izlediğiniz ünlülerin dişlerine benzer dişlere sahip olabilirsiniz.

Estetik diş uygulamaları sosyal hayatınıza olduğu kadar kariyerinizde de etki bırakacak yöntemlerdir. Karşınızdaki insanlara güzel bir etki bırakmak gülüşünüz de saklı olacaktır. Estetik diş hekimliği hakkında tüm merak ettiklerinizi kliniğimizi ziyaret ederek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.