Estetik Dişlerle 5 Yaş Gençleşin !

Estetik diş ile  5 yaş gençleşmek oldukça mümkün. Bugün erkek ve kadınların daha genç görünmek için estetik ameliyatlar ve kozmetik bakımlarına onca para harcarken aslında diş hekiminizin bu sorunu halledeceği kimsenin aklına gelmektedir. Güzel bir gülüş karşınızdaki insanın sizde fark ettiği ilk şeydir. Güzel bir gülüşe sahip olan insanlar her zaman daha genç görünürler .

Estetik Diş Tedavileri

esteik dişler

Estetik diş tedavileri içerisinde en sık kullanılan beyazlatma yöntemleri ile ışıl ışıl parlayan dişlere sahip olabilirsiniz. Klinik ortamda veya evde hekim tavsiyesi ile uygulayacağınız bu yöntem ile bembeyaz dişlerle etrafınıza gülücük dağıtabilirsiniz. Harika olan bir diğer uygulama ise lamine porselen tedavisidir. Beyazlatma ile düzeltilemeyen ayrık ve çapraşık dişlerde uygulanan lamine porselenler ile muhteşem gülüşler sizin olur. Yaprak porselenler adı verilen bu uygulamayı hekiminiz size göre tasarlayarak yapar.

Estetik diş tedavisinde en kalıcı ve sağlam uygulama olan implant tedavisi ile de gençleşme yoluna bir adım atmış olursunuz. Günümüzde en fazla tercih edilen bu tedavi modeli ile sağlam ve harika görünen dişlere sahip olabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise gülüş tasarımı tekniğidir. Bu teknik yukarıdaki tüm yöntemleri içerdiği gibi ayrıca botox gibi estetik işlemlerini de içerir. Böylelikle her zaman tv kanallarında izlediğimiz ünlülerin dişlerine benzer dişlere sahip olabiliriz. Ünlü gülüşlerinin neden bu kadar etkili olduğunu da sizlerde anlamış olursunuz.

Estetik dişler kariyerinize, sosyal yaşantınıza olumlu etkiler bırakacak harika yöntemlerdir. Karşınızdaki insanlara güzel bir etki bırakmak gülüşünüz de saklıdır. Estetik diş hekimliği hakkında merak ettiğiniz her şeyi kliniğimizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Copyright 2006 - 2020 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.