Estetik Diş Tedavileri İle Daha Genç Görünün

Estetik diş tedavileri ile daha genç görünmek elbette mümkündür. Çevremizdeki insanlar üzerinde harika bir etki bırakmak ve daha alımlı görünmeyi istemek genelde sık yaşadığımız bir durumdur. Kadın veya erkek fark etmeksizin daha genç görünmek için estetik operasyonlara ve kozmetik bir çok ürüne çok fazla para harcamaktayız.Belkide aradığınız gençlik diş hekiminiz dedir.

Estetik Diş Tedavileri İle Daha Genç Görünün

Estetik Diş Tedavileri

Estetik diş tedavileri gülüş tasarımı adı altında toplanmış bir den fazla tedaviyi içeren bir estetik şeklidir. Gülüşünüz insanların sizde fark ettiği ilk şeydir. Belkide insanı genç gösteren en önemli durumdur gülüşler. Harika bir gülüş tasarımına sahip olabilmek için tamamen ağız ve diş bakımını yaptırmak gereklidir. Son zamanlarda en sık tercih edilen gülüş tasarımı ile genç ve dinamik bir görüşünüze sahip olabilirsiniz. Eksik bir diş veya daha fazlasında implant uygulaması uzun ömürlü olması açısından en doğru tedavi şekli olacaktır. En heyecan verici tedavi malatya gülüş tasarımı ile sizde karşınızdaki insanı çok çabuk etkilemenin yollarına sahip olabilirsiniz.

Gülüş tasarımı ile bir çok sorun ortadan kalkmaktadır. Gülüş tasarımı ameliyatsız estetik bir uygulamadır. Oldukça ciddi detaylar içerdiğinden tedavi öncesi bilgisayarda detaylı bir planlama hazırlanır. Bu planlamaya hastanın da onay vermesi ile birlikte tedavi sürecine başlanır. Kadın ve erkek yüz hatları birbirinden farklı olduğu için farklı model planlamaları ortaya çıkar. Estetik diş tedavileri ile birlikte kişilerde extra bir gençleşme çabası ortadan kalkmış daha kalıcı bir sistem oturmuş olmaktadır. Gülüş tasarımında dikkate alınması gereken en önemli durum doğallıktır. Doğallıktan uzak bir uygulama bu tedavinin genel yapısını bozacağı için dışarıdan bakıldığında asla anlaşılmayacak bir tasarım olmalıdır. Bu tedavinin bitiş süresi ortalama olarak 3 ile 6 hafta arasında değişmektedir.

Gülüş tasarımı içinde giderek en hesaplı hale gelen ve çok uzun yıllar kullanılabilen malatya implant tedavisi çene kemiğine yerleştirilen yapay kökün üzerine malatya zirkonyum, porselen kron gibi farklı uygulamalar ile şekillendirilmektedir. Bütün tedavi bittikten sonra uygulanmış olan tedavi ve önceden oluşturulmuş taslak tamamen aynı olmaktadır.

Copyright 2006 - 2019 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.