Emax Diş Kaplama Nedir?

Hastaların hayallerindeki beyaz ve doğal görünümlü dişlere kavuşmasını sağlayan kapmalar için özel seramikler kullanılmaktadır. Emax kaplamalarda güzelliği ve gücü birleştiren bir seramik kullanılmaktadır. Emax kaplamalar tamamen seramikten üretilmektedir. Bu nedenle içerisinde herhangi bir metal malzeme bulunmamaktadır. Emax diş kaplaması kişiye doğal bir görünüm kazandırmanın yanı sıra uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca insan bedeni ile mükemmel uyumu sayesinde rahat bir kullanımı vardır. Ayrıca emx diş kaplamalarında renk çeşitliliği de mevcuttur.

Sararmış dişlere sahipseniz eğer emax diş kaplaması sayesinde sararmış dişlerinize veda edebilirsiniz. Emax diş kaplaması saydam ve beyaz görünümü sayesinde kişiye güzel bir gülüş sunmaktadır. Emax diş kaplaması kırılma ve çatlamaya karşı oldukça dirençli bir kaplamadır. Bu nedenle kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. Emax diş kaplamaları sadece sararmış dişlere değil eğri diş tedavilerinde de kullanılmaktadır.

Emax diş kaplaması özellikle ön dişlerde bulunan eğrilikler ve estetik bozukluk tedavilerinde sıkça kullanılmaktadır. Diş hekimler emax kaplamalar ile ön dişlerde sağladığı estetik görünüm sayesinde hastaya istediği gülüşü yeniden kazandırırlar. Emax kaplamalar ayrıca kırılgan yapıya sahip olan dişlerin onarımı için oldukça iyi bir seçenektir.

Özellikle geniş diş çürüğü veya herhangi bir darbe sonucu dişte oluşan kırılma ve çatlamalarda emax diş kaplaması yaptırabilirsiniz. Yaptıracağınız emax diş kaplaması sayesinde dişinizde doğal ve güzel bir estetik görünüme sahip olabilirsiniz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.