Diş Tedavilerinde Yeni Yöntemler

Diş tedavilerinde yeni yöntemler ile kusursuz dişlere sahip olabilirsiniz. Dişlerinde sorun olan kişiler sosyal yaşamda sürekli bir adım geride kaldıkları bilinmektedir. Ağız ve diş sağlığı küçük yaşlardan itibaren alışkanlık haline getirilmesi gereken gereken bir sorumluluktur.

Diş Tedavilerinde Yeni Yöntemler

Diş tedavilerinde uygulanan yöntemler sayesinde dişlerde doğala yakın tedaviler uygulanmaktadır. Klasik tip protezlerin alt yapıları metal alaşımdan yapıldığından zaman içerisinde diş etlerinde olan çekilmelerden dolayı diş ve diş etleri arasında metal renkli çizgi ortaya çıkabilir.

Yeni tedavilerde alt yapılarda kullanılan zirkonyum ışık geçirgenliği sayesinde zamanla ortaya çıkan kötü görüntü olmaz. Zirkonyum protezler gülüş tasarımı tedavisi içinde olduğundan estetik açıdan başarılı sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.

Bu kaliteli tedavilerin hepsini tek tedavi altında toplamakta mümkündür. Gülüş tasarımı tedavilerinde lamine porselen, implant, zirkonyum, pembe estetik( diş eti) botox, cad cam gibi detaylı tedavilerin hepsini içermektedir. İmplant tedavisi oldukça popüler olan ve neredeyse en fazla tercih edilenler arasındadır.

Kemik içine yapay vida tekniği ile yapılan en uzun ömürlü olan tedavi şekli hastalara belkide yaşam boyu oldukça büyük bir rahat kullanım sağlamaktadır. İmplant tedavisi profesyonel bir tedavi şekli olduğundan diş köklerine uygulandığı için sağlam, doğal bir diş ortaya çıkarmaktadır.

Lamine porselen tedavisi dişlerde kesilme yapılmadan  mm kadar törpülenerek elde edilen ön dişlere uygulana bilenen sigara, çay ve kahve gibi renk değişimlerine neden olmayan ağız ve diş sağlığı bakımına dikkat edildiği takdirde uzun yıllar kullanılabilen bir yöntemdir.

Sağlıklı ağız ve diş yapısı hayatın her alanında başarıyı yakalamanın püf noktasıdır. Genel sağlık ağızda başlar diş bakımı konusunda daha bilinçli bir toplum için büyük bir mücadele vermekteyiz.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.