Ameliyatsız Yüz Estetiği

Ameliyatsız yüz estetiği nasıl olur? zamanın bizden aldıkları bazen de belirli kusurlarımız için çoğu zaman cerrahi işlemlere başvururken bazen de krem ve losyonlardan medet ummaktayız. Size diş hekimliği ameliyatsız estetik uygulamalarının ileri teknoloji ve deneyimli ellerle mümkün olduğunu söylesek nasıl mı yaprak porselenler.

Ameliyatsız Yüz Estetiği Yaprak Porselenler

Ameliyatsız yüz estetiğinin diğer ismi yaprak porselendir. Yaprak porselenler cerrahi işlem olmadan görünüşünüzü belirgin bir şekilde değiştirebilir. Sevimli bir gülüşün ötesinde harika bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Porselen venerler herkesin bildiği gibi sadece beyazlatma işlemlerinde kullanılmaz diş yapıları, ayrık, çapraşık dişlerde de oldukça etkili olarak kullanılmaktadır. Yaprak porselenler sizin ağzınıza ve yüzünüze göre özel olarak üretilirler. Düzgün bir bakımla çok uzun yıllar harika bir gülümseye sahip olabilirsiniz. Lekelenmelere karşı oldukça dayanıklı ve sağlamdır.

Doğal diş mineleri gibi ışık geçirgenlikleri sayesinde oldukça doğal görünmektedirler. Genellikle kozmetik amaçlı kullanımdan dolayı ön dişlerde kullanılır. arka tarafta kalan dişler için de implant tedavisi kullanmak aha uzun ömürlü olmaktadır.

Yapay diş kökleri doğal diş konforu vermektedirler. Yaprak porselenler için yapmanız gereken öncelik alanında bilgi ve tecrübe donanımına sahip bir hekim seçmektir. Özel Esdent Ağız ve Diş Sağlığı merkezi uzman kadrosu ile sizlere en kaliteli ve en başarılı hizmeti sunmaktadır. Ameliyatsız yüz estetiği adına diş hekimliği oldukça gelişmiştir.

Gözleri kamaştıran bembeyaz dişler tamamen yapay görüntüleri ile artık tercih edilmektedir. Bunun için son zamanlarda yeterli beyazlık, sağlıklı dişler için yaprak porselenlere olan rağbet oldukça artmıştır.

Gülüş tasarımı ile yaprak porselen dahil tüm tedavilerin sorunsuz ve %100 başarı oranı ile bambaşka bir gülüşe sahip olabilirsiniz. dişler yüz de ilk dikkat çeken yerdir. Estetik açıdan bir çok sorunu olan bir dişle hangi yöntem uygulanırsa uygulansın harika sonuçlar alınmaz. hatta bu tedavi ile çoğu zaman yüzde her hangi bir değişiklik yapılmadan tek başına da yeterli olmaktadır.

Copyright 2006 - 2021 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.