malatya implant tedavisi fiyatları

Malatya implant tedavisi fiyatları en çok merak edilen sorulardan biridir. Fakat bu tarz bir tedavi için standart fiyatlar yazmak doğru değildir. Malatya implant tedavisi bir çok açıdan avantajı bulunan bir tedavi modelidir.

malatya implant  tedavisi Fiyatları Pahalı mıdır ?

implant

Malatya implant eksik bir veya birden fazla dişin eksikliğini gidermek için çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökleri üzerine zirkonyum, porselen gibi protezlerin eklenmesi ile sağlanan diş tedavi modelidir. Günümüzde en fazla tercih edilen malatya implant tedavisi için kullanılan malzemeler saf titanyumdan yapılır ve dış ülkelerden ithal edilir. Bu nedenle diğer tedavilere göre fiyatı yüksektir. Burada bilinmesi gereken en önemli konu ödediğiniz rakamlar 20 veya daha fazla kullanabileceğiniz orjinal dişinizden ayırt edilemeyecek kadar sağlam bir diş yapısına sahip olmanızdır. Bu nedenle verilen ücretler size çok fazla gelmez. Size 2 senede bir sorun çıkaracak normal kaplamaların yeniden tedavi edilmesi için her iki senede bir ücret ödemeniz gerektiği düşünülürse malatya implant tedavisi bu konuda daha hesaplı olacaktır. Ağzı içinde yabancı bir cisim olarak hissedilmeyen implantlar kullanan herkes tarafından olumlu yorum alan tedavilerdir. Estetik ve sağlık açısından oldukça büyük avantajları bulunan malatya implant tedavisi için artık aylarca beklemenize son veren 3 günde implant tedavisi uygulamalarına başlamış bulunmaktayız. Malatya implant tedavisi oldukça fazla tercih edilen tedavi modellerinden biridir.

İmplant ve Klasik Köprü Tedavisi Arasındaki Fark

malatya implant tedavisi fiyatları

Malatya implant tedavisi ve köprü arasında merak edilen en büyük fark implant dışındaki diğer tedavilerde yan diş komşuların da kesilerek ve küçültülerek destekleyici olması sağlanmaktadır. Bu şekilde tedavi sırasında madde kayıpları oluşur. Fakat malatya implant tedavisi ile başka hiç bir dişe işlem yapılmadan sadece eksik olan diş tedavi edilir. Malatya implant tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için +90(422) 325 81 67 numaralı telefonumuzdan veya randevu@esdent.com.tr randevu oluşturarak öğrenebilirsiniz.

Copyright 2006 - 2017 ESDENT Sağlık Hizmetleri LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım & Seo Hizmeti